Journalist og videoproducent Henrik Fink Isaksen, Video2Net, kan undervise dig og din organisation i, hvordan I kommer i gang med - eller bliver bedre til - at producere videoindslag med iPads / iPhones eller andre smartphones.
Henrik er pionér indenfor mobilvideo i Danmark, og tilbage i 2008 var han én af initiativtagerne til Danmarks første festival for mobilvideo i Filmby Aarhus – ”Dansk Lommefilmsfestival 2008” – se mere på YouTube.
Siden 2012 har han afholdt dagskurset ”Mobilhistorier – lige ved hånden” for en lang række offentlige og private virksomheder i Danmark og undervist såvel journalister, webredaktører, kommunikationsfolk og alle andre med interesse for mobilvideo.
Skriv en mail til henrik@video2net.dk eller ring til Henrik Fink Isaksen på mobil 40 923 933 for en snak om, hvilket kursus I har brug for.
>>
© 2025 PodConsults Butik
Se vores anmeldelser på
DET SIGER KUNDERNE:
Det vigtigste salgsarbejde sker både før og EFTER, at købet er foretaget.
En kunde i PodConsults butik sagde:
"Hvor var det godt, det var dig, jeg handlede med".
Jeg elsker, når kunderne spørger ind til varerne, beder om råd om, hvordan varerne skal bruges og når de kommer tilbage med god og dårlig feedback.
Ros varmer. Og ris modner.